Dárkové poukazy

Nyní máte možnost zakoupit si dárkové poukazy v krásném mírovém balení přímo na pokladně divadla Mír, vždy hodinu před kterýmkoliv představením. Hodnota poukazu se nedá zvolit, je přímo nastavena na 500 Kč, nicméně přidanou hodnotou je kvalitní papír a stylová obálka v mírových barvách!

Dárkové poukazy

Zveřejněno:

1. září 2018

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Mnoho z vás se tázalo na to, jaké jsou možnosti, když chcete „darovat divadlo“. Někteří jste zvolili možnost zakoupení vstupenek na konkrétní datum a představení a jejich následné darování blízké osobě. Ale mnozí z vás chtěli dát obdarovaným možnost, ať si sami vyberou datum i konkrétní hru, kterou chtějí v Divadle Mír zhlédnout. A právě pro vás jsme spustili prodej dárkových poukazů.

Ten najdete na této adrese: https://chcivstupenky.cz/voucher/new-order

Máte možnost si sami zvolit hodnotu poukazu i způsob jeho uhrazení (kartou či převodem). Po vyplnění vašeho emailu vám pak dorazí dárkový poukaz i se slevovým kódem. Dárkový poukaz je vyveden v hezké černobílé grafice, takže si jej můžete kdekoliv vytisknout, třeba na pevný či barevný papír, a následně někomu darovat.

Uplatnění poukazu je pak obdobně jednoduché. Obdarovaný navštíví web www.chcivstupenky.cz/divadlo-mir a následně si vybere představení, které chce vidět, zvolí si místa, a když je vyzván k platbě, může uplatnit právě onen slevový kód, který najde na dárkovém poukazu.

Jak získat dárkový poukaz:

Jak uplatnit dárkový poukaz