Tik Tik a Blbec k večeři v Praze | zájezd Divadla Mír

V červnu se konečně vydáme na zájezd do Prahy a zároveň to bude poslední příležitost v této sezóně, kdy můžete Divadlo Mír vidět naživo! Od 19. do 25. června se totiž s komediemi Tik Tik a Blbec k večeři dočasně přestěhujeme do pražského Divadla Na Fidlovačce, kde odehrajeme celkem pět představení. Na této stránce naleznete veškeré informace a vstupenky.

Zájezd

Zveřejněno:

27. dubna 2023

Zde doplňte alternativní popis obrázku

V červnu už v Ostravě hrát nebudeme, ale vyrazíme za vámi!

Nejdříve navštívíme Třinec a následně Prahu. V červnu totiž začne v Míru velká letní rekonstrukce, ale protože vás nechceme připravit o mírové komedie, a protože víme, kolik z vás za námi jezdí až z Prahy a celých Čech, rozhodli jsme se, že tentokrát přijedeme my za vámi! Takže pokud jste ještě Tik Tik a novinku Blbec k večeři neviděli a uvažovali jste o výletu do Ostravy, stačí navštívit pražské Divadlo Na Fidlovačce. Do Prahy pojedeme s našimi komediemi úplně poprvé, moc se na to těšíme a doufáme, že vy také. Je zkrátka načase přivést Mír do hlavního města.


Blbec k večeři

Nejnovější mírová komedie od mistra humoru Francise Vebera.

Někdo má rád k večeři kvalitní víno a někdo zase kvalitního blbce… Legendární francouzská komedie vypráví příběh Pierra Brochanta, který se svými přáteli pravidelně pořádá tzv. „večeře blbců“. Nakladatel Pierre si ale jednoho dne naloží víc, než může unést. Pozve si totiž domů „blbce všech blbců“ a továrnu na problémy Françoise Pignona, který mu ze života udělá jednu velkou kalamitu. V hlavních rolích uvidíte Michala Sedláčka, Vladimíra Poláka, Alberta Čubu nebo Robina Ferra (alternace), Ladu Bělaškovou, Beátu Hrnčiříkovou, Bořivoje Čermáka a Ondřeje Malého.

 

24. června 2023 | 19:00

25. června 2023 | 19:00


Tik Tik

Šílená komedie, která se stala hitem.

Šest pacientů s různými psychickými problémy čeká na vyhlášeného specialistu MUDr. Sterna, který má zpoždění. Tikají hodiny, tikají pacienti, tiky se násobí ale doktor stále nikde… Situace v čekárně nabírá nečekaných, šílených až absurdních rozměrů a vy tak zažijete komediální nálož, jakou umí jen herci a herečky Divadla Mír v čele se Štěpánem Kozubem, Vladimírem Polákem, Robinem Ferrem, Ladou Bělaškovou, Michalem Sedláčkem, Beátou Hrnčiříkovou či Marií Annou Kupcovou.

 

19. června 2023 | 19:00

20. června 2023 | 19:00

22. června 2023 | 19:00

 


 

Přijeďte za námi do Prahy

 

 

Divadlo Na Fidlovačce najdete na adrese:

Křesomyslova 625/4
140 00 Praha 4

Více o divadle najdete na webu www.fidlovacka.cz

 

Těšíme se na vás!