Tik Tik a Blbec k večeři v Třinci | zájezd Divadla Mír

V červnu vyjedeme po dlouhé době na zájezd a zároveň to bude poslední příležitost v této sezóně, kdy nás můžete v Moravskoslezském kraji vidět naživo! Od 6. do 10. června se totiž s komediemi Tik Tik a Blbec k večeři dočasně přestěhujeme do kulturního centra Trisia v Třinci, kde odehrajeme celkem 5 představení. Na této stránce naleznete veškeré informace a vstupenky.

Zájezd

Zveřejněno:

25. dubna 2023

Zde doplňte alternativní popis obrázku

V červnu už v Ostravě hrát nebudeme, ale vyrazíme za vámi!

Nejdříve navštívíme Třinec a následně Prahu (prodej do Prahy spustíme v průběhu tohoto týdne). V červnu totiž začne v Míru velká letní rekonstrukce, ale protože vás nechceme připravit o mírové komedie, rozhodli jsme se nejdříve vyjet mimo Ostravu, ale nikoliv mimo Moravskoslezský kraj. Takže pokud jste ještě Tik Tik a novinku Blbec k večeři neviděli, doporučujeme si udělat výlet do Třince. Ten je navíc hned u slovenských hranic, takže ideální příležitost se pořádně zasmát u mírových komedií i pre našich slovenských bratov a sestry. Třinec je také Bertíkovo rodné město, ale to bude jistě jen náhoda…

 


Blbec k večeři

Nejnovější mírová komedie od mistra humoru Francise Vebera.

Někdo má rád k večeři kvalitní víno a někdo zase kvalitního blbce… Legendární francouzská komedie vypráví příběh Pierra Brochanta, který se svými přáteli pravidelně pořádá tzv. „večeře blbců“. Nakladatel Pierre si ale jednoho dne naloží víc, než může unést. Pozve si totiž domů „blbce všech blbců“ a továrnu na problémy Françoise Pignona, který mu ze života udělá jednu velkou kalamitu. V hlavních rolích uvidíte Michala Sedláčka, Vladimíra Poláka, Alberta Čubu nebo Robina Ferra (alternace), Ladu Bělaškovou, Beátu Hrnčiříkovou, Bořivoje Čermáka a Ondřeje Malého.

 

7. června 2023 | 19:00

8. června 2023 | 19:00

9. června 2023 | 19:00

10. června 2023 | 19:00


Tik Tik

Šílená komedie, která se stala hitem.

Šest pacientů s různými psychickými problémy čeká na vyhlášeného specialistu MUDr. Sterna, který má zpoždění. Tikají hodiny, tikají pacienti, tiky se násobí ale doktor stále nikde… Situace v čekárně nabírá nečekaných, šílených až absurdních rozměrů a vy tak zažijete komediální nálož, jakou umí jen herci a herečky Divadla Mír v čele se Štěpánem Kozubem, Vladimírem Polákem, Robinem Ferrem, Ladou Bělaškovou, Michalem Sedláčkem, Beátou Hrnčiříkovou či Marií Annou Kupcovou.

 

6. června 2023 | 19:00

 


 

Přijeďte za námi do Třince

 

 

Kulturní centrum Trisia najdete na adrese:

Náměstí Svobody 526
739 61 Třinec

Více o centru naleznete na www.trisia.cz

 

Těšíme se na vás!