Aktuální informace o zrušených a odložených představeních - sezóna 2020/2021

Vážení diváci,

jak už jistě víte, opět na nás dolehla nová vládní opatření z důvodu šíření koronaviru. Na této stránce naleznete aktuální informace ohledně odložených nebo zrušených představeních (informace jsou řazeny chronologicky od nejnovější aktualizace). 

Koronavir

Zveřejněno:

9. října 2020
(aktualizováno 6. ledna 2021)

Zde doplňte alternativní popis obrázku

 

Aktualizováno: středa 6. ledna 2021

 

Manželský poker – hledá se náhradní termín

 • Představení Manželský poker, které se mělo konat v Divadle Mír 19. ledna 2021, bohužel z důvodu nařízení vlády není možné odehrát.
 • Organizátor akce, kterým je pan Skupina ze společnosti Live Music Agency, nyní vyjednává náhradní termín, který by měl být znám do konce dubna 2021.
 • V případě, že Vám náhradní termín nebude vyhovovat, budete si moci zažádat o vrácení vstupenek prostřednictvím formuláře, který naleznete na této stránce.
 • Prozatím prosíme o trpělivost, než se náhradní termín najde.

 

Aktualizováno: pondělí 21. prosince 2020

 

Náhradní termín představení Když se zhasne

 • Představení Když se zhasne, které v Divadle Mír pořádá Agentura Žídek a které se mělo uskutečnit 5. ledna 2021, má náhradní termín – v úterý 14. září 2021 v 16.00 a 19.00.
 • Představení bylo přesunuto z důvodu nařízení vlády v souvislosti s koronavirem již podruhé, původní termín byl 15. dubna 2020. Vámi zakoupené vstupenky platí v plné výši na náhradní termín v září 2021, ať už byly vstupenky původně zakoupeny na dubnový, nebo na lednový termín.
 • Vstupenky jsou platné včetně řady, sedadla a času začátku (16.00 a 19.00). Řiďte se prosím časovým údajem na vstupence.
 • Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete do neděle 17. ledna 2021 zažádat o vrácení vstupeného prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Aktualizováno: pondělí 7. prosince 2020

 

Představení Vzhůru dolů zrušeno bez náhradního termínu

 • Představení Vzhůru dolů, které se mělo konat v Divadle Mír 14. prosince 2020 a jehož pořadatelem je Agentura Žídek, je kvůli nařízení vlády zrušeno, a to bohužel bez náhradního termínu. Pro navrácení peněz za vstupenky, prosíme, vyplňte tento formulář do úterý 15. prosince 2020, abychom Vám peníze za vstupenky mohli odeslat na účet ještě letos. 

Náhradní termín představení 1 + 1 = 3

 • Představení 1 + 1 = 3, které v Divadle Mír pořádá Agentura Žídek a které se mělo uskutečnit 21. prosince 2020, má náhradní termín – v pondělí 19. dubna 2021 v 19.00. Představení bylo přesunuto z důvodu nařízení vlády. Vámi zakoupené vstupenky platí v plné výši na náhradní termín včetně řady a sedadla.
 • Pokud Vám náhradní termín nevyhovuje, můžete si požádat o vrácení vstupenek do 31. 12. 2020 prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Aktualizováno: sobota 21. listopadu 2020

 

Štěpán Kozub & Jiří Krhut – koncert a křest CD Prásknu bičem

 • Koncert spojený se křtem CD Prásknu bičem, který se měl uskutečnit 29. listopadu 2020, má náhradní termín – v pátek 19. března 2021. Akce byla přesunuta z důvodu nařízení vlády v souvislosti s šířením koronaviru. Vámi zakoupené vstupenky platí v plné výši na náhradní termín v březnu 2021. Vstupenky jsou platné včetně řady, sedadla a času začátku.
 • Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, můžete si zažádat o vrácení vstupného nejpozději do pondělí 30. listopadu 2020 prostřednictvím tohoto formuláře. (Peníze se začnou vracet v průběhu prosince).
 • V původním termínu 29. listopadu 2020 proběhne livestream koncert na Facebooku Divadla Mír, kde je také možno zakoupit on-line vstupné (vstupenky zakoupené na koncert a křest CD v Divadle Mír se na tento stream nevztahují).

 

Aktualizováno: pondělí 19. října 2020

 

Náhradní termín představení Sexem ke štěstí

Představení Sexem ke štěstí, které v Divadle Mír pořádá Agentura Žídek a které se mělo uskutečnit 2. listopadu 2020, má náhradní termín – v úterý 20. dubna 2021. Představení bylo přesunuto z důvodu nařízení vlády již podruhé (původní termín byl 11. března 2020). Vámi zakoupené vstupenky platí v plné výši na náhradní termín v dubnu 2021, ať už byly vstupenky původně zakoupeny na březnový, nebo na říjnový termín. Vstupenky jsou platné včetně řady, sedadla a času začátku (16.00 a 19.00).

Pokud vám náhradní termín nevyhovuje, lze do 15. listopadu 2020 zažádat o vrácení peněz prostřednictvím tohoto formuláře.

 

Aktualizováno: úterý 13. října 2020

 

Obě představení Sexem ke štěstí se přesouvají – do konce října zveřejníme náhradní termín. Pokud by vám tento termín nevyhovoval, bude možné po jeho zveřejnění zažádat o vrácení vstupeného.

 

Aktualizováno: pátek 9. října 2020

 

Nová komedie Chlap na zabití

 • Zastavujeme prodej a odkládáme všechna představení Chlapa na zabití včetně premiéry na dobu, kdy budou vládní opatření ukončena nebo zmírněna. 

 • Veškeré zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. 

 • Náhradní termíny zveřejníme v reakci na aktuální vládní nařízení, nejdříve tedy koncem října. 

 • O náhradních termínech vás budeme informovat zde na webových stránkách

 • Pokud vám nebude náhradní termín vyhovovat, můžete zažádat o vrácení vstupného. Žádat o vrácení ale lze až po zveřejnění nového termínu (do té doby se vstupenky nevrací).

 • Vstupenky si tedy prozatím schovejte a sledujte náš web a sociální sítě.

 • O představení nebo své peníze určitě nepřijdete.
   

Ostatní představení a pronájmy

 • Všechna ostatní představení, která jsou naplánována na listopad a další měsíce prozatím zůstávají v platnosti.

 

Mírové deníky #48 - přesouváme se opět na YouTube