Jak na vstupenky

Info

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Vstupenky do Divadla Mír lze získat několika způsoby:

On-line

Nejjednodušší cesta je přes náš program, kde lze vstupenky do našeho divadla zakoupit on-line. Je zde možnost výběru konkrétního sedadla a zaplatit lze bankovní kartou, kdy vám vstupenky přistanou v mailu prakticky okamžitě. Další možností je platba převodem na účet, kdy vám na váš mail přijdou pokyny k platbě a po uhrazení již dorazí samotné vstupenky. Na zaplacení je zpravidla šest dní.

Vstupenky, které máte v mailu stačí ukázat v mobilním telefonu při vstupu do sálu, případně si je můžete vytisknout. Samozřejmě vám nic nebrání vstupenku přeposlat mailem svým známým či rodině, pokud například organizujete hromadnou návštěvu divadla.

Maximální počet vstupenek, které lze naráz objednat, je osm.

 

Osobní nákup

Pokud se s těmi internety příliš nekamarádíte, můžete si vstupenky koupit i klasickou cestou. Divadlo Mír spolupracuje s Ostravským Informačním Servisem (OIS), kdy na každé jeho pobočce můžete vstupenky do našeho divadla zakoupit a zaplatit kartou nebo hotově. Pracovníci infocenter vám zakoupené vstupenky rovnou vytisknou. Seznam poboček naleznete například pod tímto odkazem.

Počet míst, kde bude možné zakoupit vstupenky do našeho divadla budeme rozšiřovat – rádi bychom tuto možnost nabídli i lidem z měst z okolí Ostravy.

V neposlední řadě si můžete vstupenky zakoupit také přímo v Divadle Mír, a sice na naší pokladně vždy hodinu před začátkem představení – a samozřejmě nejen na inscenaci, která se aktuálně ten večer hraje, ale i na kteroukoliv jinou inscenaci. Pozor, platit na pokladně můžete pouze v hotovosti. Poté, co bude zprovozněna kavárna Divadla Mír, bude možnost koupit vstupenky na pokladně prakticky každý den.

 

Místa pro vozíčkáře

Pro rezervaci místa pro vozíček kontaktujte naše infocentrum na info@divadlomir.cz nebo telefonicky na +420 725 815 333. Divadlo je vybaveno bezbariérovým vstupem a plošinou.

 

Dárkové poukazy na videotéku MírPlay

Vše o nákupu a uplatnění dárkových poukazů naleznete pod tímto odkazem.

 

Zvláštní situace

Chci koupit větší množství vstupenek

Pokud organizujete větší skupinu, například kolegů z práce, anebo byste naopak chtěli darovat vstupenky svým zaměstnancům, kontaktujte nás, prosím, na e-mail info@divadlomir.cz. Můžeme vám vyblokovat větší množství vstupenek, eventuálně vám vstupenky prodat na fakturu.