Jak na vstupenky

Info

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Vstupenky do Divadla Mír lze získat několika způsoby:

On-line

Nejjednodušší cesta je přes náš program, kde lze vstupenky do našeho divadla zakoupit on-line. Je zde možnost výběru konkrétního sedadla a zaplatit lze bankovní kartou, kdy vám vstupenky přistanou v mailu prakticky okamžitě. Další možností je platba převodem na účet, kdy vám na váš mail přijdou pokyny k platbě a po uhrazení již dorazí samotné vstupenky. 

Vstupenky, které máte v mailu stačí ukázat v mobilním telefonu při vstupu do sálu, případně si je můžete vytisknout. Samozřejmě vám nic nebrání vstupenku přeposlat mailem svým známým či rodině, pokud například organizujete hromadnou návštěvu divadla.

Maximální počet vstupenek, které lze naráz objednat, je osm.

 

Místa pro vozíčkáře

Pro rezervaci místa pro vozíček kontaktujte naše infocentrum na info@divadlomir.cz nebo telefonicky na +420 725 815 333. Divadlo je vybaveno bezbariérovým vstupem a plošinou.

 

Zvláštní situace

Chci koupit větší množství vstupenek

Pokud organizujete větší skupinu, například kolegů z práce, anebo byste naopak chtěli darovat vstupenky svým zaměstnancům, kontaktujte nás, prosím, na e-mail info@divadlomir.cz. Můžeme vám vyblokovat větší množství vstupenek, eventuálně vám vstupenky prodat na fakturu.

 

 

Upozorňujeme, že změna programu i obsazení je vyhrazena a není tudíž důvodem ke zrušení představení.