MírPlay

Videotéka Divadla Mír

Zde doplňte alternativní popis obrázku

MírPlay je videotéka Divadla Mír, na které naleznete prémiový videoobsah nejen z produkce Divadla Mír a Třech Tygrů.

Sledujte kdykoliv a odkudkoliv filmy, filmové inscenace, seriály, záznamy představení, skeče Třech Tygrů, zábavné pořady, záznamy show Třech Tygrů a mnoho dalšího s vašimi oblíbenými herci a herečkami. Na naše digitální jeviště přidáváme pravidelně nová videa a už teď tam naleznete desítky až stovky hodin zábavy.

MírPlay je dostupný všude - na webu, v aplikaci pro chytré televize Samsung, LG, Android a Apple TV, a v aplikaci pro mobilní telefony.

 

Navštivte naše digitální jeviště

Ostravské Divadlo Mír, které se i díky své audiovizuální tvorbě a skečům Třech Tygrů proslavilo po celé ČR, je jediné české divadlo, které má vedle klasického dřevěného jeviště i své digitální jeviště MírPlay. Jedná se o videotéku podobnou např. Netflixu, kde lze za měsíční předplatné sledovat kdykoliv, odkudkoliv a bez reklam exkluzivní videa Divadla Mír a Třech Tygrů.

(Samozřejmě, že Netflixu asi ještě pár životů konkurovat nebudeme, to nám ale nebrání vás bavit v mírovém stylu!)

 

Proč si předplatit MírPlay?

Protože určitě máte rádi humor, ale i neotřelé audiovizuální projekty s mírovou poetikou. Na MírPlay totiž najdete:

  • Filmové inscenace (divadelní hry natočené filmovými postupy).
  • Filmy a seriály z produkce Divadla Mír nebo s mírovými herci.
  • Exkluzivní videa a skeče Třech Tygrů.
  • Záznamy předstevení
  • Záznamy show Třech Tygrů.
  • Celé záznamy livestreamů.
  • Videoklipy a mnoho dalšího.
  • Vše v maximální kvalitě a bez reklam.

Předplacením MírPlay navíc podpoříte tvorbu Divadla Mír, které pro vás díky tomu bude moci nadále tvořit další zajímavé audiovizuální projekty.

 

 

Dárkové poukazy

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem, který je bude dlouhodobě bavit z pohodlí jejich domovů? Překvapte je dárkovým poukazem na naši videotéku MírPlay a věnujete jim hodiny mírové zábavy!

Každý dárkový poukaz obsahuje jedinečný aktivační kód, který stačí zadat po registraci na www.mirplay.cz. (poukazy obsahují návod na aktivaci).