Kavárna

Café

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Dobré divadlo neznamená jenom zábavný repertoár, výborné herce, kvalitní jeviště nebo pohodlné sedačky. K tomu, aby se divák v divadle cítil skvěle a rád se do něj vracel, je potřeba ještě jedna nezbytná věc. Musí v něm být místo, kde návštěvníci můžou příjemně strávit chvíle před i po představení – takové, kde si vychutnáte kvalitní kávu nebo sklenici výtečného vína. Ano, každé správné divadlo musí mít kavárnu! Ta samozřejmě nechybí ani u nás v Míru.

Kavárna je v Míru otevřena vždy od 17:30 před každým představením. Pokud si chcete se svými přáteli nebo rodinou před představením ještě popovídat a dát si něco dobrého na pití nebo na zub, v naší kavárně se o vás více než rádi postaráme.

Velký důraz klademe na kvalitu nabízeného sortimentu. Můžete si být jistí, že u nás dostanete jen to nejlepší. Tak například výběrovou kávu máme od ostravské pražírny Coffee Culture, která zásobuje jen ty nejlepší podniky v regionu a už dávno se mezi všemi znalci kávy etablovala jako záruka kvality. Ať už si u nás dáte cappuccino nebo klasické presso, budete vždy spokojeni.

A co víno? Dokáže si vůbec někdo představit úspěšnou premiéru bez sklenice dobrého vína? My rozhodně ne! Naše lahvová i rozlévaná vína pocházejí z malebné jihomoravské vesnice Němčičky. Tamější vinařství se může pochlubit několika vítězstvími v prestižní anketě Král vín a my víme proč – víno s podobně vytříbenou chutí je vzácnost. Nabízíme víno suché i sladké, červené, bílé i růžové. Přijdete na skleničku?