Dárkové poukazy

Darujte Mír

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Určitě to znáte. Chcete někoho překvapit dárkem v podobě vstupenek do divadla, ale nevíte, zda v daném termínu bude mít dotyčná osoba čas. I z tohoto důvodu nabízíme našim divákům možnost zakoupení dárkových poukazů. Vy jen zaplatíte poukaz v libovolné ceně a obdarovaný si už sám vybere kdy a na jakou inscenaci si za poukaz zajde. Vše navíc vyřídíte pohodlně on-line ze svého počítače nebo telefonu. Krom nákupu on-line ale nabízíme i možnost zakoupení poukazu na kvalitním papíru a v hezkém balení. Pojďme si tedy obě možnosti nákupu blíže představit.

Dárkový poukaz lze použít pouze jednou a na jednu objednávku vstupenek. Jeho platnost je vždy do konce aktuální divadelní sezóny.

On-line nákup poukazu

Nákup dárkového poukazu přes internet má dvě obrovské výhody – poukaz máte k dispozici okamžitě (ideální pro dárky na poslední chvíli) a můžete si sami zvolit jeho hodnotu. 

 1. Klikněte na tlačítko níže nebo navštivte stránku pod tímto odkazem.

 2. Zadejte libovolnou hodnotu poukazu.

 3. Vyplňte jméno a e-mail, na který vám poukaz zašleme.

 4. Vyberte způsob platby (platební kartou nebo bankovním převodem).

 5. Po zaplacení vám na zadaný e-mail přijde dárkový poukaz, který je vyveden v hezké černobílé grafice, takže si jej můžete vytisknout na běžné tiskárně.

 6. Darujte Mír.


Nákup poukazu na pokladně divadla

Pokud preferujete profesionálně vytisknutý poukaz na hezkém papíru a v originální mírové obálce, pak jej lze zakoupit na pokladně Divadla Mír vždy hodinu před jakýmkoliv představením. Hodnota poukazu je však pevně stanovena na 900 Kč. Jak takový poukaz vypadá můžete vidět na následujících fotkách:

Dostali jste jako dárek poukaz do Divadla Mír? Postupujte následovně:

 1. Vyberte si požadovanou inscenaci v sekci Program nebo navštivte rezervační portál chcivstupenky.cz.

 2. Vyberte si požadovaná místa k sezení.

 3. Vyplňte jméno a e-mail, na který vám zašleme vstupenky.

 4. Klikněte na „Mám slevový kupón” a zadejte slevový kód z poukazu.

 5. Pokud se cena vstupenek vleze do hodnoty poukazu, tak již stačí objednávku potvrdit a vstupenky přijdou na e-mail. Případný přeplatek se nevrací. Jestliže je hodnota objednaných vstupenek vyšší než hodnota poukazu, je nutné vybrat platební metodu a doplatit rozdíl.

 6. Užijte si představení.


Dárkový poukaz lze použít pouze jednou a na jednu objednávku vstupenek. Jeho platnost je vždy do konce aktuální divadelní sezóny. Tento postup je také uveden na každém dárkovém poukazu. Věříme, že dárkem v podobě divadelního představení uděláte radost každému.