Dárkové poukazy

Darujte Mír

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Darujte Mír! Vybrat si můžete z poukazů na digitální jeviště MírPlay nebo z klasických poukazů do divadla.

  

 

 

Dárkové poukazy na digitální jeviště MírPlay

Chcete obdarovat své blízké originálním dárkem, který je bude dlouhodobě bavit z pohodlí jejich domovů? Překvapte je dárkovým poukazem na naše digitální jeviště MírPlay! Věnujete jim tak hodiny mírové zábavy v podobě filmů, filmových inscenací, záznamů z mírového jeviště, záznamů Třech Tygrů z Heligonky, seriálů, exkluzivních skečů Třech Tygrů, videoklipů a mnoha dalšího. To vše na jednom místě, bez reklam, z produkce a s herci Divadla Mír.

Můžete si vybrat ze tří variant, které zpřístupní MírPlay na tři, šest, nebo dvanáct měsíců. Každý dárkový poukaz obsahuje jedinečný aktivační kód, který stačí zadat po registraci na www.mirplay.cz. (poukazy obsahují návod na aktivaci).
 

 

 

 

 

Dárkové poukazy do divadla

Určitě to znáte. Chcete někoho překvapit dárkem v podobě vstupenek do divadla, ale nevíte, zda v daném termínu bude mít dotyčná osoba čas. I z tohoto důvodu nabízíme našim divákům možnost zakoupení dárkových poukazů. Vy jen zaplatíte poukaz v libovolné ceně a obdarovaný si už sám vybere kdy a na jakou inscenaci si za poukaz zajde. Vše navíc vyřídíte pohodlně on-line ze svého počítače nebo telefonu. Krom nákupu on-line ale nabízíme i možnost zakoupení poukazu na kvalitním papíru a v hezkém balení. Pojďme si tedy obě možnosti nákupu blíže představit.

Dárkový poukaz lze použít pouze jednou a na jedno představení (tedy na jednu objednávku vstupenek).

 

On-line nákup poukazu

Nákup dárkového poukazu přes internet má dvě obrovské výhody – poukaz máte k dispozici okamžitě (ideální pro dárky na poslední chvíli) a můžete si sami zvolit jeho hodnotu. 

 1. Klikněte na tlačítko níže nebo navštivte stránku pod tímto odkazem.

 2. Zadejte libovolnou hodnotu poukazu.

 3. Vyplňte jméno a e-mail, na který vám poukaz zašleme.

 4. Vyberte způsob platby (platební kartou nebo bankovním převodem).

 5. Po zaplacení vám na zadaný e-mail přijde dárkový poukaz, který je vyveden v hezké černobílé grafice, takže si jej můžete vytisknout na běžné tiskárně.

 6. Darujte Mír.

 

Dostali jste jako dárek poukaz do Divadla Mír? Postupujte následovně:

 1. Vyberte si požadovanou inscenaci v sekci Program nebo navštivte rezervační portál chcivstupenky.cz.

 2. Vyberte si požadovaná místa k sezení.

 3. Vyplňte jméno a e-mail, na který vám zašleme vstupenky.

 4. Klikněte na „Mám slevový kupón” a zadejte slevový kód z poukazu.

 5. Pokud se cena vstupenek vleze do hodnoty poukazu, tak již stačí objednávku potvrdit a vstupenky přijdou na e-mail. Případný přeplatek se nevrací. Jestliže je hodnota objednaných vstupenek vyšší než hodnota poukazu, je nutné vybrat platební metodu a doplatit rozdíl.

 6. Užijte si představení.


Dárkový poukaz lze použít pouze jednou a na jednu objednávku vstupenek. Jeho platnost je vždy do konce aktuální divadelní sezóny. Tento postup je také uveden na každém dárkovém poukazu. Věříme, že dárkem v podobě divadelního představení uděláte radost každému.