Důležitá sdělení z Divadla Mír (nebo odkud)!

Vážení diváci,
máme pro vás několik důležitých sdělení ohledně programu Divadla Mír v následujících dnech a týdnech. Zhlédněte, prosím, video a přečtěte si následující řádky:

Důležité informace

Zveřejněno:

19. listopadu 2021

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Náhradní představení za Ráno po tom

Jeden z našich herců (nechceme ukazovat prstem), který má hlavní roli v komedii Ráno po tom, bohužel chytl covida a ten ho odmítá na 14 dní pustit z domova. V termínech 20., 21., 22. i 24. 11. tedy uvedeme místo komedie Ráno po tom náhradní představení v podobě show Tři Tygři: V Trysku staletí, a to s mírně upraveným obsazením. Nemusíte se však bát – o zábavu a smích určitě nepřijdete. Vstupenky i místa tedy zůstávají v platnosti. Velice se omlouváme za případné komplikace.

Nová nařízení vlády a vrácení vstupného

Od pondělí 22. listopadu dochází ke změně nařízení vlády ohledně dokladu bezinfekčnosti. Od tohoto dne budou do divadla vpuštěni pouze diváci, kteří jsou očkovaní nebo v posledních 180 dnech prodělali covid. Pokud ani jednu z těchto podmínek nesplňujete, můžete vstupenky prodat na Facebook skupině našich fanoušků, která je k tomu určena – klikněte na tento odkaz. Nebo lze pouze během tohoto víkendu zažádat o vrácení vstupného prostřednictvím odkazů, které naleznete v tabulce níže. Na tato představení samozřejmě mohou následně nadále kupovat vstupenky diváci, kteří nařízení vlády splňují.

Název představení Datum představení Zažádat o vrácení vstupného
Ráno po tom (náhrada Tři Tygři: V trysku staletí) 22. 11. 2021 Vrátit vstupné
Koncert Štěpána Kozuba a Jiřího Krhuta 23. 11. 2021 Vrátit vstupné
Ráno po tom (náhrada Tři Tygři: V trysku staletí) 24. 11. 2021 Vrátit vstupné
Tři Tygři: V trysku staletí 27. 11. 2021 Vrátit vstupné
Tři Tygři: V trysku staletí 29. 11. 2021 Vrátit vstupné

 

Přesouváme se opět na digitální jeviště MírPlay

Vzhledem k aktuálnímu epidemiologickému stavu a riziku přetížení nemocnic jsme se solidárně rozhodli až do zlepšení situace nepořádat v Míru další představení. Po odehrání aktuálně zveřejněných představení tedy prozatím nebudeme do programu přidávat další a přesuneme se opět výhradně na naše digitální jeviště MírPlay a potažmo i na YouTube.

Respektujeme tedy výzvu ministerstva zdravotnictví a zatím odkládáme pořádání dalších hromadných akcí. Samozřejmě vás však i nadále hodláme bavit skrz obrazovky! Sledujte nás na www.mirplay.cz, kde pro vás již brzy chystáme několik velkých novinek.

 

Pro více informací zhlédněte video: