Dva týdny s inscenací Bull jsou za námi

A je to za námi! Sobotní vyprodaná derniéra uzavřela mimořádný dvoutýdenní divadelní maraton, během kterého jsme odehráli premiéru, 11 repríz a derniéru psychologického dramatu Bull. Podívejte se na pár fotek z posledního dne tohoto představení.

Derniéra Bull

Zveřejněno:

19. února 2019

Zde doplňte alternativní popis obrázku

S ohledem na reakce diváků, které se k nám v průběhu těch dvou týdnů dostávaly, můžeme jednoznačně říct, že inscenace Bull rozhodně nenechala nikoho chladným. Lze ji označit za náš doposud nejkontroverznější projekt, který budil převážně pozitivní, ale také negativní emoce. Myslíme si, že se nám povedlo v divácích rozvibrovat ty správné struny, byť to pro mnohé nemusel být zrovna příjemný zážitek. Hlavní však je, že to byl bezpochyby silný zážitek. Splnili jsme tak úkol, který jsme si dali na začátku celého projektu – ukázat naše herce v jiné poloze, než komediální.

V nových Mírových listech, které vyjdou začátkem března, se budeme ještě tématu Bull nadále věnovat, a to z pohledu režiséra Alberta Čuby a herce Robina Ferra.

Děkujeme všem, kteří se přišli podívat, všem co o Bull debatovali, komentovali jej či sdíleli. Děkujeme za každou pozitivní i negativní zpětnou vazbu. Určitě to nebyl náš poslední divadelní experiment.

Nyní se už ale opět vracíme k našemu běžnému komediálnímu repertoáru.

Pod tímto odkazem naleznete náš aktuální program.

Mírové deníky těsně před začátkem derniéry

Fotogalerie

Bull - derniéra (foto: Jan Lipovský)
Bull - derniéra (foto: Jan Lipovský)
Bull - derniéra (foto: Jan Lipovský)
Bull - derniéra (foto: Jan Lipovský)