Hygienická opatření v Divadle Mír

Jak jistě víte, korona si stále nedala pokoj, a tak se bohužel i divadel týkají jistá hygienická opatření, která je nutno dodržovat. Zároveň děláme vše proto, abychom minimalizovali rizika a zajistili co největší ochranu našich diváků, ale i personálu. Všechna naplánovaná představení se každopádně uskuteční dle programu. Jsme šťastní, že pro vás můžeme normálně hrát a doufáme, že si čas strávený v Míru užijete i přes tato nařízení.

Koronavirus

Zveřejněno:

3. září 2020
(aktualizováno 2. října 2020)

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Úsměvy pod rouškou

Dle aktuálního hygienického nařízení je povinné používat v celém divadle ochranu horních cest dýchacích v podobě roušky, respirátoru či šátku, a to i po celou dobu představení. Pokud byste si náhodou roušku zapomněli doma, je možné si ji zakoupit na pokladně.

Chápeme, že to s sebou bohužel nese jistá nepříjemná omezení, prosíme vás však o respektování tohoto nařízení a ohleduplnost vůči ostatním divákům.

Dezinfekce rukou

Používejte také dezinfekci rukou. Ve foyer jsou pro vás připraveny dva speciální dezinfekční stojany ovládané sešlápnutím pedálu, za které děkujeme společnosti JM20 s.r.o. Na toaletách pak najdete ruční rozprašovače dezinfekce.

Zavřený bar

Od 5. října 2020 je dle aktuálních hygienických opatření vyhlášen zákaz prodeje a konzumace potravin a nápojů. Z tohoto důvodů nebude v provozu bar ve foyer. Ani během premiéry Chlapa na zabití se tak bohužel nebude podávat občerstvení a víno.

Dodržujte rozestupy

Ve foyer a před začátkem představení, prosíme, dodržujte rozestupy 2 metry od ostatních diváků, pakliže nepatří mezi členy vaší domácnosti. To samozřejmě neplatí pro sledování představení v hledišti, kde má každý divák určené místo k sezení.

Divadlo je dekontaminováno

Krom klasického pravidelného úklidu a dezinfekce prostor prošlo naše divadlo také plošnou dekontaminací specializovanou firmou Kärcher, které tímto děkujeme. Vše je tedy připraveno pro vaši maximální bezpečnost.

Máte příznaky onemocnění? Zůstaňte doma.

Pokud však cítíte příznaky onemocnění, prosíme vás, abyste pro jistotu zůstali doma a raději se vykurýrovali. Určitě byste neradi ohrozili ostatní návštěvníky, náš personál nebo své oblíbené herce.

 

Děkujeme vám za dodržování aktuálních hygienických opatření.
Těšíme se na vás!