Informace o přesunutých a zrušených představeních (sezóna 2021/2022)

Jak jste už možná zaznamenali, vzhledem k aktuálnímu epidemiologickému stavu a riziku přetížení nemocnic jsme se solidárně rozhodli až do zlepšení situace nepořádat v Míru další představení. Na této stránce naleznete aktuální informace ohledně přesunutých a zrušených představeních (informace jsou řazeny chronologicky od nejnovější aktualizace).

Covid info

Zveřejněno:

26. listopadu 2021

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Informace v časovém sledu

Aktualizováno: pátek 26. listopadu 2021

Tři Tygři v 7 pádech Honzy Dědka (talk show v Gongu)

Vážení diváci,
je nám to velice líto, ale vzhledem k epidemiologické situaci a nařízením vlády přesouváme talk show Tři Tygři v 7 pádech Honzy Dědka, která se měla uskutečnit 27. prosince v Gongu, na jaro 2022. Konkrétní termín zatím hledáme. Jakmile ho najdeme, budeme majitele vstupenek neprodleně informovat e-mailem, přes naše sociální sítě a web. Vstupenky si tedy zatím uschovejte, pokud vám náhradní termín nebude vyhovovat, budete je moci vrátit (zažádat o vrácení půjde tradičně až po zveřejnění konkrétního termínu).

Jak to bude na silvestra? Bude se něco s Tygry vysílat v TV?
Ano! O silvestrovskou talk show se Třemi Tygry na TV Prima nepřijdete. Rozhodli jsme se nyní s Honzou natočit verzi pouze pro televizi, takže zábavu na silvestrovský večer máte zaručenou. (Natáčení ale bude probíhat v Divadle Mír pouze za účasti malého komparzu, abychom zbytečně nezhoršovali nynější epidemiologickou situaci, lístky tedy v prodeji nebudou a nelze na něj uplatnit vstupenky z Gongu).

A co teda bude na jaře v Gongu?
V Gongu si s námi užijete tu pravou, plnohodnotnou, a hlavně živou show, ve které nebudou chybět i scénky a písničky. Do jara navíc načerpáme spoustu nových zážitků a historek, které budeme muset s Honzou Dědkem probrat! Sice to už nebude „silvestrovská show“, o to více se ale vynasnažíme, abyste si tento večer maximálně užili. Zkrátka to bude jiné a větší než to, co uvidíte na silvestra v TV.

Omlouváme se za případné komplikace. Děkujeme vám za pochopení a za obrovský zájem, se kterým jste Gong takřka vyprodali. Na jaře to tam pořádně rozjedeme! Těší se na vás Albert, Štěpán, Vladimír, Robin a Honza.

 


Jiří Krhut / One Man Show

Představení, které se mělo původně konat 14. prosince 2021, se přesouvá na náhradní termín 5. dubna 2022. Pokud vám tento termín nevyhovuje, můžete nejpozději do 19. prosince 2021 zažádat o vrácení vstupného prostřednictvím tohoto odkazu.