Jaká jsou aktuální covid opatření pro vstup do divadla?

Vážení diváci,
prosíme vás o shovívavost a dodržování aktuálních koronavirových opatření vydaných vládou ČR, která naleznete v tomto článku nebo na Covid portálu Ministerstva vnitra.

Koronavir

Zveřejněno:

31. srpna 2021
(aktualizováno: 22. 11. 2021)

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Divadlo Mír se otevírá vždy v den představení v 17:30 a samotné představení začíná v 19:00. Přijďte, prosím, s dostatečným předstihem, aby naše uvaděčky stihly všechny diváky odbavit.  

U vstupu do divadla musí každý divák prokázat
splnění jedné z následujících podmínek:
 

U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Pozorujete-li na sobě příznaky nemoci nebo jste přišli do kontaktu s nakaženou osobou, buďte, prosím, ohleduplní a zůstaňte raději doma. Dodržujte rozestupy a používejte dezinfekci rukou, která je k dispozici ve foyer divadla.

Věříme, že taková situace nenastane, ale divák, který nesplní jednu z výše popsaných podmínek, bohužel nebude do divadla moci vstoupit (a v takovém případě vstupenka propadá).

Je nám velice líto, že tato opatření snižují váš divácký komfort, ale věřte, že se vám budeme ze všech sil snažit proceduru kontrolování usnadnit a zpříjemnit. V rámci urychlení kontrol vás proto žádáme o trpělivost a shovívavost při dodržování všech nařízení. Rozumíme, že ne všem se mohou tyto podmínky zamlouvat, ale jistě chápete, že Divadlo Mír bude vždy dodržovat veškeré zákony a nařízení vydané vládou ČR. Pokud tedy již dopředu víte, že nejste schopni některá z opatření splnit nebo akceptovat, do divadla raději vůbec nechoďte, ušetříte tak čas sobě i ostatním divákům.

Oficiální a aktuální informace naleznete pod tímto odkazem na Covid portálu Ministerstva vnitra.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vaši návštěvu!