Jaromír pro Mír

V pátek 18. října 2019 v 19 hodin se v Divadle Mír uskuteční benefiční koncert Jaromíra Nohavici na podporu rekonstrukce mírového hlediště. Samotná rekonstrukce se bude realizovat v červenci, a proto spouštíme prodej vstupenek již nyní!

Benefiční koncert

Zveřejněno:

7. června 2019

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Naším hlavním cílem je spokojenost diváků, a tak se postupně snažíme odstranit veškeré neduhy, které Vaši spokojenost mohou snižovat. Jsme si vědomi toho, že ze zadních řad našeho hlediště mohou zejména lidé menšího vzrůstu hůře vidět, což je zapříčiněno sklonem hlediště, který aktuálně vychází z původního kina Mír.

Rozhodli jsme se letní pauzu vyžít k realizaci rozsáhlé rekonstrukce sálu, která upraví elevaci hlediště tak, abyste ze všech řad viděli stejně dobře!

Taková rekonstrukce však pochopitelně není vůbec levná záležitost, zvláště pro začínající divadlo. Po zvážení mnoha variant nás nakonec napadlo uspořádat speciální kulturní akce, jejichž výtěžek bude rekonstrukci financovat. Tou první je právě koncert ostravského barda Jarka Nohavici, kterého jistě není potřeba více představovat, s názvem Jaromír pro Mír.

Koupí vstupenky si tak užijete skvělý koncert v divadelním prostředí, zároveň přispějete k budování Míru a především – od příští sezóny se už nebudete muset obávat kupovat vstupenky i do zadních řad (pokud nestihnete ty přední).

Děkujeme všem divákům a fanouškům, kteří nás přijdou podpořit. Zejména ale děkujeme Jaromíru Nohavicovi za to, že rozezní Mír svými krásnými písničkami.

 

Aktualizace 8. června:

Děkujeme všem, kteří si zakoupili vstupenky na benefiční koncert Jaromír pro Mír i těm, kteří nás sice chtějí podpořit, ale bohužel už na ně nevyšly vstupenky. Nejraději bychom vás tam měli všechny, ale sál bohužel není nafukovací, a tak se všech 339 sedadel vyprodalo během rekordních šesti hodin.

Pro ty z vás, kteří chtějí dále podporovat Mír, připravujeme více příležitostí. Jednou z nich budou i benefiční Tři Tygři v Míru. Jo, jasně, sice tam nebude Jarek, ale bude tam Vláďa a Štěpa a Robinek a Bertík a Marťa a krásné zpěvačky a bude sranda a tak. Prostě to bude stát za to a výtěžek také půjde na budování Míru. Sledujte nás a vše se včas dozvíte.

Jste skvělí, děkujeme!

 

Mimořádné Mírové deníky: