Křest CD Kozuba a Krhuta se odkládá na březen, 29. 11. ale proběhne on-line koncert na našem Facebooku

29. listopadu se měl v Divadle Mír uskutečnit koncert a křest debutového alba dvojice Štěpán Kozub & Jiří Krhut s názvem Prásknu bičem. Vzhledem k okolnostem okolo koronaviru se křest odkládá na 19. března 2021. V původním datu 29. listopadu se však uskuteční živý on-line koncert této dvojice na Facebooku Divadla Mír, který ale nebude náhradou za původní křest.

Koncert

Zveřejněno:

21. listopadu 2021

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Herec Štěpán Kozub a hudebník a textař Jiří Krhut vydávají 29. listopadu své debutové album Prásknu bičem. Tato ostravská dvojce vyslala koncem června na sociální sítě první vlaštovku, a to píseň Prásknu bičem, která si rychle získala srdce posluchačů napříč generacemi. Album obsahuje jedenáct písní, které se žánrově liší, a svými vokály je obohatila písničkářka Barbara Kanyzová, kterou znáte z livestreamů Třech Tygrů. Album i merch budou k zakoupení na eshop.divadlomir.cz.

Křest v Divadle Mír se odkládá na 19. března 2021

Křest se odkládá, takže nemusíte mít obavu – o živý koncert v Divadle Mír nepřijde, vaše vstupenky včetně vašeho místa totiž zůstávají platné i v novém březnovém termínu (pokud vám 19. březen 2021 nevyhovuje, můžete do 30. listopadu zažádat o vrácení vstupného prostřednictvím tohoto formuláře).

On-line koncert na Facebooku Divadla Mír 29. listopadu 2020

Kontakt s živým publikem je k nezaplacení, běžným koncertům ale bohužel současná doba, o které aktéři v jedné ze svých písní zpívají jako o „Době vykloubené“, vůbec nepřeje. To však Štěpána Kozuba a Jiřího Krhuta neodradilo, a tak v den, kdy se měl původně křest konat, proběhne ve 20 hod. živý on-line koncert na Facebooku Divadla Mír, který bude trvat 90 minut! Velká výhoda je ta, že on-line koncert pochopitelně nemá omezená místa k sezení, takže si jej mohou vychutnat opravdu všichni.

Tento on-line koncert tedy nebude náhradou za původní křest, který je odložen na březen, ale samostatným koncertem, jenž bude doplněn o povídání autorů. Jelikož vstupenky zakoupené na původní křest zůstávají v platnosti i na březnový termín a na on-line koncert se nevztahují, je zapotřebí si na koncert na Facebooku zakoupit vstupné prostřednictvím placené Facebook události. On-line vstupenky si můžete kupovat zde:

 

 

Fotogalerie