Lednová představení Tik Tik se NERUŠÍ!

Jak jste již možná zaznamenali, Štěpán Kozub se bohužel aktuálně potýká se zdravotními komplikacemi, se kterými se léčí, a tak si nyní dopřává zasloužený odpočinek. Štěpán je však velký srdcař a míruje nejen vás, ale i celé naše divadlo, a tak je přesvědčen, že díky léčbě a odpočinku již bude od 16. ledna schopen odehrát všechna představení Tik Tik v Divadle Mír. Rádi bychom vás tedy ujistili, že se aktuálně žádná představení NERUŠÍ.

Info

Zveřejněno:

4. ledna 2024

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Prosíme, dopřejme nyní společně Štěpánovi čas a klid na odpočinek a nepropadejme „panice“, kterou dnes trochu rozdmýchala některá média. Všichni Mírotvůrci přejí Štěpánovi brzké uzdravení a zároveň děláme vše proto, abychom mu v této situaci pomohli. Věřte, že pokud bychom měli sebemenší podezření, že by plánovaná představení mohla jakkoliv negativně ovlivnit jeho zdravotní stav, byli bychom první, kdo by mu vystoupení rozmlouval. Bertík ostatně zvládne rozmluvit komukoliv cokoliv. (Např. nedávno rozmluvil sám sobě, že 8 cm není málo a proto je 8 cm hrozně moc – od té doby mu už manželka Eva nedovoluje… Vybírat vánoční stromek.)

Pokud by se ale samozřejmě cokoliv změnilo, budeme vás okamžitě informovat veškerými dostupnými kanály a přijmeme potřebná opatření.

Štěpán i celé Divadlo Mír vám děkujeme za pochopení a podporu.