Odhalili jsme již dvě ze tří hlavních rolí inscenace Bull

Jak jsme slíbili v minulém článku, postupně vám odhalujeme obsazení mimořádného činoherního projektu s názvem Bull. Nyní známe již dvě hlavní role a třetí zbývá.

Bull

Zveřejněno:

22. listopadu 2018

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Robin Ferro

První postavou je Tomáš, kterého ztvární stálice našeho divadla Robin Ferro. Toho můžete vidět také ve hrách Ráno po tom, Kdo je pan Schmitt a především ve hře Mátový nebo citron aneb Lupič v nesnázích, ve které má Robin jednu z hlavních rolí.

Štěpán Kozub

Druhým (doslova) odhaleným hercem je náš umělecký šéf a oblíbený herec Štěpán Kozub, který bude hrát postavu Michala. Štěpán v našem divadle exceluje v inscenacích Dva úplně nazí muži a Kdo je pan Schmitt?

???

Zbývá tedy poslední hlavní role. Osobnost, která se na jevišti Divadla Mír objeví poprvé. Tušíte o koho může jít? Bude to on nebo ona? Počkejte si do příštího týdne!

Zlevněné vstupenky pouze do konce listopadu = ideální vánoční dárek!

Připomínáme také, že pouze do konce listopadu lze na Bull zakoupit vstupné za nižší zaváděcí cenu 250 a 350 Kč. Vstupenky na Bull jsou tak ideálním vánočním dárkem. Nejen, že vás teď vyjdou levněji než klasické vstupné, znáte navíc všechny termíny už tři měsíce dopředu, takže neváhejte.

 

Veškeré termíny a vstupenky naleznete pod tímto odkazem

Fotogalerie

Bull - Robin Ferro
Bull - Štěpán Kozub