Prodloužili jsme platnost dárkových poukazů o jeden rok!

Máme skvělou zprávu pro všechny majitele dárkových poukazů do Divadla Mír zakoupených v této divadelní sezóně (tedy od září 2022). Rozhodli jsme se plošně prodloužit jejich platnost až do konce PŘÍŠTÍ sezóny, tedy o celý jeden rok. Poukazy, které původně platily do 30. června 2023, lze nyní využít až do 30. června 2024 (prodloužení se vztahuje na tištěné i on-line poukazy).

Dárkové poukazy

Zveřejněno:

13. února 2023

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Víme, že o vstupenky do Divadla Mír je extrémní zájem a někteří z vás se obávali, že nestihnou uplatnit své poukazy, které dostali k Vánocům. Díky prodloužení platnosti již budete mít spoustu času a příležitostí k jejich použití. V této i v následující sezóně navíc uvedeme několik nových a samozřejmě i stávajících inscenací. Poukazy lze využít i na hostující představení a pronájmy v Divadle Mír. Zároveň pracujeme na posílení serverů našeho rezervačního systému, aby se již neopakovaly jeho nedávné výpadky (prodej dalších termínu tedy zahájíme až po realizaci všech opatření).

✅ Pro prodloužení svého poukazu nemusíte nic dělat, vše proběhlo automaticky a již nyní je platnost vašich poukazů prodloužena.

 

A co vás tedy v této a v následující sezóně čeká?

  • Již příští týden začneme připravovat NOVOU KOMEDII, která bude mít premiéru a spoustu repríz ještě během této sezóny (její jméno odhalíme již velmi brzy).
  • Jak v této, tak samozřejmě i v příští sezóně uvedeme další reprízy Tik Tiku.
  • V příští sezóně uvedeme několik dalších nových inscenací + budeme nadále uvádět Tik Tik, Ledvinu a novou komedii z této sezóny.

 

Momentálně jsme prodej nových dárkových poukazů do Divadla Mír zastavili, vymýšlíme totiž jiné řešení, jak co nejlépe uspokojit vaši poptávku. Nafouknutí našeho divadelního sálu je bohužel stále nemožné, budeme pro vás ale nadále připravovat nové inscenace, přidávat maximum možných repríz, a budeme se snažit co nejuspokojivěji reagovat na vaše obavy i potřeby.

Vzhledem k obrovskému zájmu o Divadlo Mír ale doporučujeme nadále sledovat náš web a sociální sítě. 
(Toto prodloužení platnosti se vztahuje pouze na dárkové poukazy do Divadla Mír, nikoliv na dárkové poukazy na videotéku MírPlay).

Děkujeme za váš obrovský zájem a těšíme se na vaši návštěvu.