Seriál Krematorium se blíží! Vstupenky na předpremiéru a první ukázka

Nový komediální seriál Krematorium s Jiřím Lábusem v hlavní roli se blíží. Už 15., 16. a 22. ledna 2024 se uskuteční mimořádné předpremiéry v ostravském kině Luna a následně zažehne videotéku MírPlay i YouTube kanál Divadla Mír! Připravte se na největší seriálovou událost Divadla Mír s hvězdným obsazením.

Nový seriál

Zveřejněno:

10. prosince 2024

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Předpremiéry v ostravském kině Luna

Skvělý tip na vánoční dárek!
Před samotnou on-line premiérou budete mít jedinečnou příležitost zhlédnout společně s námi celý seriál jako první, všech šest dílů najednou, a ještě k tomu na velkém plátně ostravského kina Luna! Součástí první projekce navíc bude i beseda s autory a tvůrci. Předpremiéry proběhnou 15., 16. a 22. ledna 2024 v ostravském kině Luna. Darujte k Vánocům vstupenky na jedinečný zážitek:

15. ledna | projekce s besedou | 18:00

16. ledna | projekce | 19:15

22. ledna | projekce | 19:30

Délka projekce: 130 minut | Upozorňujeme, že seriál je přístupný od 12 let.

První upoutávka je tady!

První teaser je venku a je ještě horký jako popel v kremační peci:

Smrt není konec, smrt je začátek

V rodině Záhorských je smrt na denním pořádku, nebožtíci jsou totiž doslova zdrojem jejich obživy. Nebojte, nejsou kanibalové, jen provozují vlastní krematorium. Člověk by řekl, že v takovém podniku bude docela mrtvo, Záhorským se však začnou dít zvláštní, mysteriózní (a nutno říct, že velmi vtipné) události, které překračují hranici života, smrti, a především černého humoru.

Komediální seriál Divadla Mír plný bizarních příhod ale i lásky a rodinného kremačního tepla odstartuje smrtí a zpopelněním Jiřího Lábuse, herecké legendy, která je shodou náhod prastrýčkem Hany Záhorské. Jak se ale říká „legendy neumírají“, a tak se následující ráno pan Lábus znenadání znovu objeví na rodinné snídani – „živý“, černobílý a bez sebemenšího ponětí o vlastním pohřbu. Hlavu rodiny Viktora (Albert Čuba), matku Hanu (Lada Bělašková), dceru Nikolu (Marie Anna Kupcová) i strýčka Jiřího Lábuse (Jiří Lábus) tak čeká dobrodružství, při kterém možná zjistí, že jejich kremační pec hostí něco mnohem temnějšího, než jen popel a vzpomínky. Zvláště, když se jim na snídani začnou objevovat i jejich ostatní „klienti“…

Je Jiří Lábus novodobým mesiášem?

Přemůže Jiří Lábus smrt? Pomůže polský exorcista, nebo vznikne v Rychvaldu nové náboženství? A co dělat, když se vám pubertální dcera zamiluje do mrtvého fotbalisty? Nový komediální seriál Divadla Mír si nebere servítky a nic mu není svaté. Provede vás nejen zákoutími míst, kde každý z nás jednou skončí, ale i hlubinami rodinných vazeb a příběhem, ve kterém se snoubí černý humor a ironie se záhadami a nečekanými zvraty. Smrt není konec, smrt je začátek.

 

Více informací o seriálu najdete pod tímto odkazem