Tři Tygři: V trysku staletí

Zahájili jsme prodej vstupenek na dvě benefiční představení Tři Tygři: V trysku staletí, která se uskuteční 9. a 10. září od 19 hodin v Divadle Mír! Uvidíte průřez toho nejlepšího z show Tři Tygři a zároveň podpoříte rekonstrukci sálu Divadla Mír.

Benefice

Zveřejněno:

22. června 2019

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Tři Tygři se v Divadle Mír vydají na cestu časem, aby vám přinesli ty nejlepší a nejvtipnější scénky z tygří historie! Premiéra a první repríza budou zároveň mimořádná benefiční uvedení, jejichž výtěžek bude využit na podporu rekonstrukce sálu Divadla Mír. V tomto unikátním tygřím speciálu se můžete těšit na průřez těch nejlepších tématicky propojených scének  z uplynulých bezmála čtyřiceti večerů, které se za poslední 4 roky uskutečnily v ostravském klubu Heligonka (kde mají Tygři obvykle svůj výběh). Nebude se však jednat o klasickou improvizaci, obě představení budou stejná, takže si stačí vybrat jeden z termínů:

 

 

Kdo jsou Tři Tygři?

Zábavná show plná improvizovaných skečů, komických výstupů, dobře mířených vtípků a relativně inteligentního humoru. Tygry Štěpána Kozuba, Vladimíra Poláka a Robina Ferra se během večera snaží zkrotit zkušený krotitel tygrů Albert Čuba, ale jen proto, aby smíchem zcela neroztrhali bránice našich diváků. V současné době se jedná o nejúspěšnější komediální a improvizační show v Ostravě, která každý měsíc beznadějně vyprodává ostravský klub Heligonka a na silvestra také celé Divadlo Mír.

Obvykle je vše dílem okamžiku a očekávat lze jedině nečekané. Celý večer je prokládán hudebním doprovodem pianisty Martina Pančochy, pozvaných pěveckých hostů a půvabných lvic. Nechte do sebe zaseknout drápy humoru a srandy!

Podívejte se na YouTube kanál Třech Tygrů nebo sledujte náš Facebook, kde najdete spoustu fotek. Nicméně Tygry zkrátka musíte vidět naživo!