Velkolepá magická show Revolution of Magic v Divadle Mír

Něco takového jste u nás ještě neviděli! Na jevišti Divadla Mír se totiž v pátek 22. března uskuteční kouzelnická show světového formátu. Možná, ne, určitě přijde i kouzelník, jelikož k nám se svým turné Revolution of Magic zavítá Radek Bakalář, nejvyhledávanější a nejuznávanější iluzionista, mentalista a kouzelník nové generace.

Kouzelník

Zveřejněno:

14. března 2019

Zde doplňte alternativní popis obrázku

Přijďte na vlastní kůži zažít nevysvětlitelná kouzla, která vás opět dostanou zpět do dětských let, kdy bylo možné absolutně vše. Kouzla v kombinaci s živým přenosem na obří LED obrazovku, skvělými světly a nádhernou hudbou jsou totiž silným emočním zážitkem, na který jen tak nezapomenete.

Čeká Vás 110 minut (včetně přestávky) nepochopitelného zmatení lidských smyslů a převrácení reality. Celý večer bude navíc elegantně propojen s tancem a dozvíte se i o utajené historii kouzelnického řemesla. Můžete se také těšit na několik zajímavých hostů, jako je například iluzionista Martin Čejka.

Kdo je Radek Bakalář?

Radek Bakalář se na scéně se pohybuje přes 20 let. Má na kontě několik prestižních cen z tuzemských a mezinárodních soutěží. Pravidelně navštěvuje kouzelnické veletrhy po celém světě, kde čerpá aktuální trendy a aktivně přispívá svými podněty. Jeho celoživotním cílem je aktualizovat tento umělecký obor a přizpůsobit ho aktuální uspěchané a přetechnizované době tak, aby se lidé opět dokázali zastavit a vychutnat si kouzlo okamžiku. Je to skvělý iluzionista, moderátor, tanečník a manipulátor lidské mysli. Kombinace těchto faktorů a jeho nadčasové pojetí kouzel zaručují, že vás tato show nenechá chladnými. Více informací naleznete na webu www.radekbakalar.cz